Polerowanie lakieru

Cena
Jednoetapowe polerowanie lakieruod 600zł
Dwu-trzy etapowe polerowanie lakieruod 850zł
Wieloetapowa korekta lakieruod 1500zł


Jednoetapowe polerowanie lakieru (usunięcie ok. 50% zarysowań)- usługa skierowana do osób, które chcą przede wszystkim odświeżyć wygląd swojego samochodu. Proces ten pozwala niedużym kosztem przywrócić blask i połysk lakieru. Usługa idealnie sprawdzi się w sytuacjach gdy chcemy przygotować samochód do sprzedaży.

Dwu-trzy etapowe polerowanie lakieru (usunięcie ok. 75-80% zarysowań)- usługa skierowana do osób, które chcą przywrócić lakier w swoim samochodzie do bardzo dobrego stanu. Proces ten pozwala przywrócić blask i połysk lakieru, a przede wszystkim pozwala usunąć większość zarysowań.

Wieloetapowe polerowanie lakieru (usunięcie ok. 90-99%)- usługa skierowana do osób, które chcą przywrócić lakier w swoim samochodzie do niemalże idealnego, salonowego stanu. Proces ten pozwala usunąć prawie wszystkie widoczne zarysowania. Po wykonaniu tej usługi, zalecamy zabezpieczenie lakieru powłoką ceramiczną, która pozwoli utrzymać efekt na wiele lat. Powłoka ceramiczna na lakier z GWARANCJĄ (dowiedz się więcej)

*Przy każdej usłudze wykonujemy dodatkowo w tej cenie: zabezpieczenie lakieru twardym woskiem (o trwałości do 6 miesięcy) oraz podstawowe czyszczenie wnętrza.

Polerowanie to wieloetapowy proces, który zawsze rozpoczyna się od szczegółowej inspekcji lakieru. Po odpowiednim oczyszczeniu, czyli usunięciu osadów metalicznych i smoły przystępujemy do mechanicznego polerowania.
Połączenie doświadczenia, profesjonalnego sprzętu oraz dobór odpowiedniej kombinacji past i gąbek polerskich pozwala przywrócić porysowany lakier do idealnego stanu.