Polerowanie lakieru

Cena
Jednoetapowe polerowanie lakieruod 700zł
Dwu-trzy etapowe polerowanie lakieruod 1200zł
Wieloetapowa korekta lakieruod 1800złCzym różnią się poszczególne etapy polerowania?

Jednoetapowe polerowanie lakieru (usunięcie ok. 40-50% zarysowań)- usługa skierowana do osób, które chcą przede wszystkim odświeżyć wygląd swojego samochodu. Proces ten pozwala niedużym kosztem przywrócić blask i połysk lakieru. Usługa idealnie sprawdzi się w sytuacjach gdy chcemy przygotować samochód do sprzedaży.

Dwu-trzy etapowe polerowanie lakieru (usunięcie ok. 75-80% zarysowań)- usługa skierowana do osób, które chcą przywrócić lakier w swoim samochodzie do bardzo dobrego stanu. Proces ten pozwala przywrócić blask i połysk lakieru, a przede wszystkim pozwala usunąć większość zarysowań.

Wieloetapowe polerowanie lakieru (usunięcie ok. 90-99%)- usługa skierowana do osób, które chcą przywrócić lakier w swoim samochodzie do niemalże idealnego, salonowego stanu. Proces ten pozwala usunąć prawie wszystkie widoczne zarysowania. Po wykonaniu tej usługi, zalecamy zabezpieczenie lakieru powłoką ceramiczną, która pozwoli utrzymać efekt na wiele lat. Powłoka ceramiczna na lakier z GWARANCJĄ (dowiedz się więcej)

*Przy każdej usłudze wykonujemy dodatkowo w tej cenie: zabezpieczenie lakieru twardym woskiem (o trwałości do 6 miesięcy).

Czym jest polerowanie lakieru i jak długo efekt się utrzyma?

Polerowanie to wieloetapowy proces, który zawsze rozpoczyna się od szczegółowej inspekcji lakieru wraz z wykonaniem pomiarów grubości warstwy lakierniczej. Po odpowiednim oczyszczeniu, czyli usunięciu osadów metalicznych, smoły itp. przystępujemy do mechanicznego polerowania.

Połączenie doświadczenia, profesjonalnego sprzętu oraz dobór odpowiedniej kombinacji past i padów polerskich pozwala przywrócić porysowany lakier do idealnego stanu. 

Co ważne- efekt polerowania jest trwały. Pracujemy na pastach polerskich na bazie wody, bez wypełniaczy, a lakier po zakończonej pracy jest wieloetapowo odtłuszczany, dlatego zawsze widzimy rzeczywisty efekt polerowania. Przy odbiorze pojazdu, po wykonaniu usługi, przedstawimy Państwu kilka wskazówek, co zrobić, aby utrzymać lakier w świetnym stanie przez jak najdłuższy czas.

Bezbarwna folia PPF

Najskuteczniejsza ochrona lakieru bezbarwnymi foliami PPF

Dowiedz się więcej

Renowacja lakieru

Usuń zarysowania i przywróć salonowy stan lakieru!

Dowiedz się więcej

Powłoki ceramiczne z gwarancją!

Zabezpiecz lakier swojego pojazdu w autoryzowanym punkcie Max Protect, a otrzymasz gwarancję!

Dowiedz się więcej